PIRTNIEKI

Mūsu pirtniekiem pirtnieka profesija - tā ir ne tikai profesionāla darbošanās ar pirts slotām, bet arī prasme pieiet savam amatam kā mākslas veidam. Viņu profesionalitāte un zināšanas par profesijas tradīcijām un estētiku padara "Akmeņkalnu" pirts apmeklējumu par īpašu ceremoniju.

Angelika Bondare
Akmeņkalnu mājas un pirts saimniece
Pirts meistars
Akmeņkalnus esmu radījusi ieliekot savu dvēsli un mīlestību. Šeit apstājas laiks un nomierinās prāts. Vecā liepa dārzā rada maģisku atmosfēru un nesavtīgi dod savu spēku katram, kas ar to aprunājas.

Esmu pavadone pirts rituāla procesā. Ikdienas steiga paliek ārpus telpas. Šeit pazūd laiks. Apstāties, padomāt, ļauties, atjaunot spēkus. Šeit satiekas jaunais vecajā un vecais jaunajā, sajaucas tagadne ar pagātni, lai radītu nākotni. Katrs gadalaiks šeit ir tik atšķirīgs un īpašs, katram ir sava unikālā sajūta un noskaņa. Nav divu vienādu pirts rituālu, katrs ir sevišķs ceļojums, sajūtām, prātam un dvēselei, ko nosaka nodoms ar kādu cilvēks atnācis uz rituālu.

Man ir prieks sadarboties, veidojot dažādus pirts formātus - sievu pirtis, draugu pirts, pāra pirts. Priecājos uzņemt tos, kas gatavi dalīties ar zināšanām. Sadarbojos ar pirtniekiem, kuri ir iecienījuši strādāt Akmeņkalnu pirtiņā. Priecājos par tiem, kuri paši mīl regulāri iet pirtī un labprāt izmanto pirtiņas īres iespēju.
Līga Roze-Kļaviņa

Sertificēta pirtniece

Sertificēta dzemdību dūla

Pirts ir mana miera osta, mana svētnīca, kurā varu būt es pati un dot otram to labāko. Kā pirtniece es varu būt Tavs pavadonis pirts siltajā, sargājošajā vidē, kur atkāpjas ikdienas rūpes, vari labāk ieklausīties sevī, ļauties rūpēm par sevi, atpūsties un spēcināties. Tu vari nākt arī ar savu īpašo nodomu, jo pirts rituāls var kalpot par atbalstu, stiprinājumu kādas dzīves situācijas risināšanai, pārmaiņu veicināšanai.

Pie manis ļoti gaidītas ir arī grūtnieces un jaunās ģimenes ar bēbīšiem. Vadu pašas izlolotos gaidību laika un pirmsdzemdību pirts rituālus, kas ļauj māmiņai un bēbītim labāk sajustu sevi, vienam otru un noskaņoties lielajam satikšanās brīdim. Veicu pirtīžas – sirdssiltu pēcdzemdību rituālu jaundzimušajam bēbītim, māmiņai un visai ģimenei, kas ļauj vienam otru pateicībā un mīlestībā pieņemt un spēcināt.

Savos pirts rituālos labprāt izmantoju rebozo lakatus, veicot relaksējošu masāžu visam ķermenim vai atsevišķām zonām, kā arī veicot īpašo aizvēršanas jeb savilkšanas rituālu, kas paredzēts kādas pieredzes noslēgšanai.
Arita Zvirgzdiņa
Sertificēta pirtniece
Sertificēta pirtniece ar bakalaura un maģistra grādu inovācijās un biznesa vadībā, veselīga dzīvesveida entuziaste, kas ar pirti pazīstama jau kopš bērnības.

“Ģimenē pirtī iešana tika praktizēta katru nedēļu, tradīcijām tiekot nodotām no paaudzes paaudzē, tāpēc varu teikt, ka zināšana par pirti man ir iekšās un pirtī eju, lai turpinātu iepazīt un atklāt sevi vēl patiesāku un dziļāku, kā arī apzinātu savu iekšējo spēku un resursus”.

Papildus savās ikdienas praksēs pirtniece turpina sevis izzināšanu, pielietojot dažādas apziņu paplašinošas garīgās prakses, kas atbilstoši cilvēka vajadzībām, papildinās pirts pieredzi un palīdzēs ikvienam izbaudīt nesteidzīgu, atslābinošu un dziedinošu pirts piedzīvojumu.
Pieteikt rezervāciju
Rezervācijas pieteikums jāveic vismaz 48h
pirms ierašanās laika!
Tuvāko 24 stundu laikā ar Jums sazināsies "Akmeņkalni" pārstāvis, lai apstiprinātu rezervāciju.
Vieta tavai atpūtai
Made on
Tilda